שלייפשטיין מצבות

חוד החנית באספקת סלעים ואבנים מיוחדות למצבות

הגיוון הרב הקיים היום בסוגי המצבות כולל חומרים מיוחדים, כיתובים החורגים מהסטנדרט המוכר, קישוטים שונים ועוד. אחת הדרכים להקים מצבה ייחודית, שתבלוט בעיצוב מרשים בין כל שאר המצבות, היא שימוש באבן או בסלע מיוחדים ועיבודם למין סוג של יצירת אמנות פיסולית.

חברת שלייפשטיין מצבות מתמחה זה שנים רבות באספקת סלעים ואבנים מיוחדים מכל רחבי העולם ובפתרונות אומנות ופיסול למצבות.

החברה מייבאת סלעים ואבנים מסוגים שונים ובמגוון רחב במיוחד מכל קצוות תבל, בדגש על הודו, סין, אוסטרליה, איטליה ועוד.

שלייפשטיין מצבות

טלפון ליצירת קשר עם חברת שלייפשטיין: 03-6476438
לאתר החברה: www.shlife.co.il

מגוון השירותים של החברה כולל:

• הקמת מצבות - משלב הנחת היסודות ועד להוספת הכיתוב האחרון
• עיצוב מצבות מיוחדות
• פיסול באבן
• הקמת אנדרטאות
• בניית ואספקת ארונות קבורה
• אספקת וסידור סלעים לגינות

באתר החברה תוכלו להתרשם ממבחר רב של תצלומים המלמדים על הסוגים השונים של אבנים וסלעים שתוכלו להזמין. אלה באים בצורות, בצבעים, בגדלים ובמרקמים שונים, ויוכלו לענות על הדרך שבה אתם מדמיינים את המצבה שתרצו להקים ליקיריכם.

שלייפשטיין מצבות ואבנים מיוחדות
מגוון מצבות ואבנים ייחודיים
שלייפשטיין מצבות - סוגי אבנים
עיצוב והקמת מצבות מיוחדות


שירות אכפתי לכל אורך הדרך

שלייפשטיין מצבות היא החברה המובילה בתחום ייבוא אבנים וסלעים למצבות ומתן שירותים אומנותיים למצבות זה שנים רבות, החל משנת 1967. הניסיון רב השנים והעבודה מול כל סוגי הלקוחות וכל סוגי הדרישות הביאה לכך שבשלייפשטיין מצבות תקבלו שירות מקצועי, פרי עבודת שטח מצטברת, מבעלי מקצוע מן השורה הראשונה.

בשלייפשטיין מצבות מלווים פרויקטים מיוחדים ומורכבים בחלק מן העבודה השוטפת - כל דרישה, בלתי שגרתית ככל שתהיה, תזכה בהצעות לפתרונות מגוונים, ביחס גמיש ובייעוץ צמוד וליווי לכל אורך העבודה, מתחילתה עד סופה.

בסופו של דבר, העבודה מול שלייפשטיין מצבות תיתן לכם את הביטחון שהמצבה או הפרויקט שאתם מבקשים להקים נמצאים בידיים טובות החל משלב התכנון הראשוני ועד הרגע שבו העבודה באה סיומה.

אם יש לכם רעיון כללי מאוד על סוג המצבה שתרצו להקים אך אינכם יודעים בדיוק איך ייראו הפרטים הקטנים ואיך לבחור מכל ההיצע הרב, המומחים של החברה יוכלו לייעץ לכם מה יענה על דרישותיכם בהתחשב בצרכים השונים ובטעמכם האישי.

בנוסף להקפדה על איכות השירות והמקצוענות, הן מבחינת עבודת הכפיים והן מבחינת היחס ללקוח, בשלייפשטיין מצבות מקפידים על עמידה בלוחות זמנים - אחד הדברים החשובים ביותר ללקוחות.

בסופו של דבר, מצבה היא הרבה יותר מסתם חפץ. היא גלעד - שכשמו אמור לעמוד לעד ולהוות זיכרון לנפטר. מדובר בדבר חד-פעמי וייחודי, המבטא רגשות אישיים של האבלים וקצת מעולמו של הנפטר. בשלייפשטיין מצבות יעזרו לכם להוציא כל זאת לפועל ולהקים עבורם מצבה שתבטא את כל אלה באופן מרשים וייחודי, תוך התאמה מרבית לחזונכם.

שילוב של ידע רב ואכפתיות לכל אורך הדרך הופכים את הבחירה בשלייפשטיין מצבות לאידיאלית עבור כל מי שרוצה להקים מצבה שתבלוט לטובה על כל פניה.


שלפיישפטיין מצבות - פרטי יצירת קשר

טלפון: 03-6476438

פלאפון: 054-6835500

כתובת: קרית שאול 20, תל אביב (צמוד לבית עלמין קרית שאול)

מפה: לחצו על המפה לצפייה במפה גדולה יותר.

שלייפשטיין מצבות - בית עלמין קרית שאול


לרשימת קבלני מצבות נוספים במרכז >> מצבות במרכז
לכל רשימת קבלני המצבות באתר בתי עלמין ישראל >> מצבות