מצבות אשדוד

גלעד מצבות אשדודגלעד מצבות אשדוד בע"מ
חברה ותיקה ומקצועית בתחום בניית מצבות קבורה.
טלפון: 08-8534280
כתובת: שדרות משה סנא, צמוד לבית עלמין אשדוד.
אתר: מצבות-אשדוד/www.bet-almin.com


אתה נמצא בדף מצבות אשדוד - לרשימת קבלני מצבות נוספים >> מצבות


מצבות אשדוד

בעיר אשדוד פועל בית עלמין אחד מרכזי המופעל על ידי החברה קדישא בעיר, אשר כפופה למועצה הדתית של אשדוד. חברה קדישא בעיר מטפלת בנפטרים ובקבורתם של תושבי העיר אשדוד בלבד ואחראית על מכירת חלקות קברים לתושבים בעודם בחיים בבית העלמין בעיר.
כמו כן, בית העלמין מפעיל חלקה מיוחדת בתוך בית העלמין המיועדת לנפטרים אשר קיים ספק בנוגע ליהדותם.

רכישה של חלקת קבר בחיים לתושב אשדוד עולה כ- 5,079 שקלים, כאשר אדם שאינו תושב אשדוד ישלם כ- 6,095 שקלים.

החברה קדישא באשדוד מציבה מספר מגבלות בבניית מצבות באשדוד, אשר גם אותן כדאי לבדוק לפני הזמנת המצבות. חלק מהמגבלות כוללות איסור על ריצוף סביב חלקת הקבר וכן איסור על הנחה של חפצים שיפריעו למעבר בין מצבות וחלקות הקבר או לאחידות בין הקברים כמו ספסלים, עצים, עציצים וכדומה.

כחלק מתפקידה בהפעלת בית העלמין של אשדוד החברה קדישא בעיר פועלת עם קבלנים רשומים לבניית מצבות באשדוד אשר אושרו על ידי החברה קדישא ולכל קבלן אחר לא תתאפשר בניית מצבה בבית העלמין. לכן לתושבי אשדוד המעוניינים לקבור את יקירם בבית הקברות של העיר, מומלץ לבדוק בחברה קדישא אילו קבלני מצבות רשומים ומאושרים על ידה לפני שמזמינים מצבה.

בין הקבלנים השונים שאושרו על ידי החברה קדישא ניתן למצוא שירותי בניית מצבות, שיפוץ מצבות, ניקיון מצבות ועוד אך חשוב לוודא עם הקבלן כי הוא מודע למגבלות בית העלמין בבניית מצבות באשדוד.