מצבות ראשון לציון

מצבות ראשון לציוןמצבות המנציחים
ייצור והקמה של מצבות משיש וגרניט לפי דרישת לקוח.
טלפון: 1-800-25-00-23
כתובת: עובדיה 4, ראשון לציון.
אתר: מצבות-ראשון-לציון/www.bet-almin.com


אתה נמצא בדף מצבות ראשון לציון - לרשימת קבלני מצבות נוספים >> מצבות


מצבות ראשון לציון

בראשון לציון כמו בכל עיר גדולה יש מספר בתי עלמין, כאשר בעיר פועלת חברה קדישא אחת עצמאית שאחראית על שני בתי העלמין המרכזיים בעיר. בית עלמין אחד הוא בית העלמין הישן של העיר שהוכרז על ידי החברה קדישא והביטוח הלאומי כבית עלמין סגור. בית עלמין סגור הוא בית עלמין אשר כבר התמלא ונשארו בו מעט מקומות חדשים לקבורה ולכן משפחה המבקשת לקבור את קרוביה בבית עלמין סגור נדרשת לשלם בעצמה עבור חלקת הקבורה.

בית העלמין הישן גני אסתר ממוקם ברחוב כנפי נשים מול גני אסתר בעיר ובית העלמין החדש בשיכון גורדון מזרח הוא בית עלמין פעיל. בראשון לציון פועל גם בית עלמין צבאי הצמוד לבית העלמין הישן בעיר. בית העלמין גורדון החדש מתפרס על שטח נרחב מאוד והפך לבית העלמין המרכזי של העיר בו נקברים מרבית התושבים.

חברה קדישא שאחראית על הפעלת בית הקברות בשיכון גורדון מטפלת בכ- 1,000 נפטרים מדי שנה ואפשרית בו גם קבורת מכפלה, כלומר קבורה של שני בני זוג, האחד מעל לשני.

לשירותם של תושבי ראשון לציון הקוברים את יקיריהם בבית הקברות החדש בעיר, עומדות עשרות חברות ועסקים של בניית מצבות בראשון לציון המספקים שירותי בניית מצבות קבורה, כיתוב בכמה שפות וגם בעלי עסקים המעניקים שירותים של שיפוץ מצבות, חידוש מצבות וניקיון מצבות לבתי העלמין השונים בראשון לציון.