מצבות רחובות

מצבות רחובותמצבות ליבוביץ
ניסיון רב בתחום ייצור ובניית מצבות מסוגים שונים.
טלפון: 08-9459323
כתובת: גורודנסקי, רחובת (בית עלמין רחובות).
אתר: מצבות-רחובות/www.bet-almin.com


אתה נמצא בדף מצבות רחובות - לרשימת קבלני מצבות נוספים >> מצבות


מצבות רחובות

בעיר רחובות ישנם כמה בתי עלמין חדשים וישנים בניהם בית העלמין מרמורק, בית עלמין שעריים, בית עלמין תר"ן, בית עלמין רחובות מזרח, בית עלמין רחובות הישן ובית עלמין רחובות החדש.

בית העלמין תר"ן שבעיר הוא בית עלמין סגור וקבורים בו אנשים רבים עם סיפורים מרתקים כמו נפגעי פעולות טרור, חיילים אלמונים ממלחמת העולם הראשונה ועוד. כיום ישנן תוכניות להפוך את בית העלמין למוקד תיירות של ממש לאחר שיעבור שיפוץ נרחב הכולל שיקום מצבות, ניקיון כללי, בניית שבילים ועוד. לאחר השיפוץ ייפתחו בו סיורים יומיים וליליים.

בתי העלמין שעריים ומרמורק ממוקמים שניהם בשכונת מרמורק בעיר, לא רחוק מקבוצת שילר.

בעיר פועלות שלוש חברות קדישא שאחראיות על תפעול ושימור בתי הקברות השונים בעיר. בבית העלמין החדש של העיר רחובות נקברים תושבי העיר רחובות יחד עם תושבים מן הישובים הסמוכים כמו סתריה, בניה, בית גמליאל ורמות מאיר.

בית העלמין החדש והמרכזי ממוקם ברחוב יהודה גורודיסקי בעיר בסמוך לכביש העוקף במזרחי של העיר, כאשר בסמוך לבית העלמין פועל גם בית העלמין הצבאי של העיר.

בבית העלמין החדש קבורים כבר כמה אלפי נפטרים, כאשר מדי יום נקברים בו בין שלושה לשישה אנשים נוספים. גם בבית העלמין החדש בנו מספר חדרי טהרה, חדרי זיהוי וחדרי התייחדות לשירות המשפחות.

בצמוד לבית העלמין החדש בעיר, פועלים מספר בתי עסק לבניית מצבות ברחובות, חידוש ושיפוץ מצבות, ניקיון מצבות ועוד שם יכולות המשפחות לרכוש שירותים לבניית מצבות ברחובות.