מצבות ירקון

שלייפשטיין מצבות ירקוןשלייפשטיין מצבות
חוד החנית באספקת סלעים ואבנים מיוחדות למצבות.
טלפון: 03-6476438
כתובת: קרית שאול 20, תל אביב.
אתר: www.shlife.co.il

מצבות ירקוןמצבות ירקון - אבני חן מצבות
תכנון וייצור מצבות אבן ושיש בבית עלמין ירקון.
טלפון: 03-5331730
כתובת: המסגר 3, אור יהודה.
אתר: www.avnechen.co.il


אתה נמצא בדף מצבות ירקון - לרשימת קבלני מצבות נוספים >> מצבות


מצבות ירקון

בית העלמין ירקון אשר פועל החל משנת 1991 הוא בית העלמין המרכזי והפעיל ביותר של תושבי גוש דן, כאשר בממוצע נקברים בו כעשרה אנשים ביום.

בית העלמין נבנה לאחר שבבית הקברות המרכזי של אזור המרכז בשנות השמונים, בית הקברות בחולון החלה מצוקת מקום. בית העלמין נמצא לא רחוק מצומת מורשה בין הערים פתח תקווה והוד השרון והוא מופעל על ידי חברה קדישא של תל אביב יפו.

בית הקברות ירקון מתפרס על פני שטח של 570,000 מ"ר ונכון לשנת 2009 קבורים בו כ- 60,000 איש. בית העלמין כולל גם חלקות קבורה מיוחדות הייעודיות לסופרים, אומנים, ילדים, הורים שכולים ועוד ועומדים להיבנות בו גם מספר מבני קומות המיועדים לקבורה בקומות.

בבית העלמין נבנו מספר אולמות שיאפשרו את קיומן של מספר לוויות בו זמנית. בית העלמין מסוגל לקלוט מאות משתתפים להלוויות ואזכרות והוא כולל בית טהרה גדול, חניונים, סככות מוצלות, משרדים ועוד.
בית הקברות בנוי בצורה עגולה מה שמאפשר כניסה עם רכב לכביש המקיף את בית העלמין ובכך מאפשר גישה נוחה לחלקות הקבר ממש עד מצבות הנפטרים הרבות.

עקב העובדה כי בית העלמין ירקון הוא בית העלמין הפעיל ביותר בישראל, הרבה בוני מצבות בירקון מחפשים קליינטים בין מבקרי בית העלמין ומציעים את שירותם למבקרים. בוני מצבות אשר פעלו ליד בתי עלמין שהוכרזו כסגורים מחפשים כעת תעסוקה בבית העלמין ירקון.

רצוי לבדוק כל אדם הניגש להציע את שירותיו ולא למהר להתפתות למחיר מצבות זולות שעלולות לעלות ביותר בעתיד.